Bu sitenin tarayıcınız için sınırlı desteği vardır. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

📢BU AYA ÖZEL İSİM BASKISI ÜCRETSİZ📢

1500₺ ve ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ 🚚

Sepetim 0

Satın alınabilecek başka ürün yok

Ürünler
Şununla eşleştir:
Bu bir hediye mi?
Ara toplam Ücretsiz
Kargo, vergiler ve indirim kodları ödeme sırasında hesaplanır

Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri normal şartlar altında 5-7 gün içinde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen teslimat adresini doğru olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. BURSA merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 7 (yedi) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Ürünler kargo firmasına teslim edildikten sonra kargo firmasından kaynaklanan gecikmelerden Satıcı sorumlu değildir. Kargo ücreti Alıcı’ya aittir. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

 Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Ürün Değişim İşlemleri

Lipoupon bebek ayakkabıları kişiye özel renk, model ve seçeneklerde hazırlanıp ALICI’nın talebine göre isim yazdırılarak ve/veya web sitesinde mevcut desenlerin baskısı yapılarak hazırlanmaktadır. Bu sebeple isim ve/veya desen baskısı yapılması istenen ürünlerde değişim yapılmamaktadır. Web sitesinde satışı olan saç aksesuarları, değişim yapılması sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için takas hakkı kullanılamayacak ürünlerdir.

Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerde değişim işlemini yapabilmeniz için, ürün/ürünler yukarıda belirtilen şartlara uygun olmalı ve değiştirilemeyen ürünler kategorisinde yer almamalıdır. Bu şartlara uygun ise değişim yapabilmek için ürünün teslimat adresine ulaştığı tarihten itibaren 5 gün içinde geri göndermeniz, iletişim bilgilerinden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

Ürün, orijinal kutusu/ambalajı, etiketi ve faturası ile birlikte geri gönderilmelidir. Fatura aslı gönderilmezse değişim hakkı kullanılamaz. Lekeli, yırtılmış, dikişleri sökülmüş, kullanılmış, müşteriden kaynaklı zorlama sebebiyle yıpranmış ürünlerin değişim ve iadesi kabul edilmemektedir.
 
Değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünlerin değişim şartlarına uygunluğu onaylandıktan sonra, yeni siparişiniz hazırlanıp size teslim edilmek üzere kargoya verilecektir.
 

Değişim yapmak istenen ürünlerin firmamıza gönderimi sırasında kargo ücreti ALICI’ya aittir.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda lipoupon@gmail.com mail adresine bildiriniz ve 05375759483 numarayı arayarak Satıcı ile iletişime geçiniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.